OTO Takvim

Turbo tamiri fiyatları marka ve modele göre farklılık gösteren bir durumdur. Günümüz de turbo bakımı ve turbo tamiri dediğimiz işlemler oldukça maliyetlidir. Sıradan bir tamir işine göre hem zor hem de oldukça uzmanlık gerektiren bir durumdur. Turbo arızası durumun da tamiri için servis araştırması yapılmalıdır. Günümüz de her ilde turbo tamircileri mevcuttur fakat en tecrübeli olanlar ile çalışmak turbonun uzun süre dayanıklılık göstermesi için gereklidir. Turbo yağ kaçağı tamiri ve revizyonu için piyasada isim yapan kişileri kısa bir araştırma sonucunda bulabilirsiniz.

Turbo tamiri fiyatı, turbo yağ kaçağı tamiri fiyatı 2023

Turbo tamiri fiyatlarını alttaki tabloda marka ve modellere göre ayırdık. Eklenmesini istediğiniz farklı modeller varsa bizlere hemen bildirebilirsiniz.

1.3 multijet turbo tamiri fiyatları

1.3 multijet turbo tamiri fiyatları

Günümüz de en çok kullanılan motor tiplerinden birisi olan 1.3 multijet turbo tamiri fiyatlarını sizler için bir araya getirdik. Altta Fiat grubuna ait birkaç modelin turbo tamir ücretlerini görebilirsiniz.

  • Fiat Punto 1.3 Multijet turbo tamiri : 5500 TL
  • Fiat Doblo Kombi 1.3 MultiJet turbo tamiri : 6100 TL
  • Fiat Linea 1.3 Multijet turbo tamiri : 5400 TL
  • Fiat Egea 1.3 Multijet turbo tamiri : 5800 TL

1.5 dci turbo tamiri fiyatları

1.5 dci turbo tamiri fiyatları
  • Renault Symbol 1.5 DCI turbo tamiri: 5100 TL
  • Dacia Duster 1.5 DCI turbo tamiri: 5800 TL
  • Renault Clio 1.5 DCI turbo tamiri: 5300 TL
  • Renault Symbol 1.5 DCI turbo tamiri: 5200 TL
  • Fluence 1.5 DCI turbo tamiri: 5100 TL

Turbo yağ kaçağı masrafı tamiri fiyatı ne kadar?

Araç turbosunda bir yağ kaçağı varsa tamamen revizyon edileceği anlamına gelmektedir. Turbo ilk olarak araç üzerinden sökülür ve çalışma tezgahında tüm parçalarına ayrılır. Gerekli contalar ve diğer parçaların tamiri yapıldıktan sonra turbo testi yapılır ve başarılı olması halinde araca tekrar takılır. Günümüz de turbo tamiri fiyatları yukarıda da gösterildiği gibi minimum 4bin liradan başlamaktadır.

Ankara Turbo Tamiri

Ankara’da turbo tamiri yapan birçok iş yeri mevcuttur. En düşük turbo tamiri fiyatları ise ortalama olarak 3500 TL’den başlamaktadır. Ankara şaşmaz sanayi sitesinde, ivedik sanayi sitesinde birçok servis ve turbo revizyon ustası bulunur. Bu ustaları arayarak araç marka ve modelini belirterek hemen turbo tamir ücretlerini öğrenebilirsiniz.

Turbo tamiri kaç saat sürer?

Turbo tamir süresi 1-2 gün sürmektedir. Bu süre genellikle servisin iş temposuna ve yoğunluğuna bağlı olarak değişir. Fakat sizler turbo tamiri yaptırmadan önce süre hakkında net bilgi alabilirsiniz. Servis sizlere turbo tamirinin kaç gün süreceğini ve neler yapılacağı konusunda detaylı bilgiler verecektir.

Benzer Konular:

Motor Yağ Kaçağı Tamiri Fiyatları 2023

Tork Konvertörü Tamir Fiyatı 2023

Subscribe
Bildir
guest

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Oktay

Sıfır Symbol 1.5 turbonın kendi 2900 tl sök tak ile 3500 tl söylediğiniz rakamlara sıfır takılır

Durali

Doblo 1.6 multijet enjektör tamir fiyatı

2
0
Would love your thoughts, please comment.x