OTO Takvim

Bu internet sayfası ( ototakvim.com ), sadece bilgilendirme amaçlı bir paylaşım sitesidir.  Sitede bulunan konular  kesinlikle yasal tavsiye niteliği bulundurmaz.  Herhangi bir oto tamir firması değiliz ve tamir konularında kılavuz niteliğinde belgeler yayınlamamaktayız.

ototakvim.com, içeriklerindeki bilgilere güvenilmesinden kaynaklanacak bir problem, yaralanma ve kayıptan sorumlu değildir. Meydana gelebilecek herhangi bir problemden , yaralanma ve kayıp kullanıcının sorumluluğundadır.

ototakvim.com içerisinde bulunan bilgileri düzenli olarak güncellemek için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Fakat otoayar.com site içeriğinde ki bilgilerin doğru, garantili ve eksiksiz bilgiler olduğuna dair hiçbir garanti verilmemektedir. ototakvim.com bir otomobil üreticisi tarafından kontrol edilmemiş ve yetkilendirilmemiştir.

ototakvim.com, otomobiliniz de bir çalışma yaparken her zaman sağduyulu ve güvenle hareket etmenizi önerir. Bir tamir işi, parça değişimi, bozuk olan bir yeri yaparken iyi düşünmeniz gerekir. Eğer bu durumdan rahatsız olursanız, otomobilinizi bir oto tamirhanesine veya servisine götürmeniz yapılacak en iyi davranıştır.

ototakvim.com, okuyucuya kolaylık sağlamak için hazırlanmıştır. Üçüncü şahıs internet sitelerinde bulunan içerik veya bu sitelerle paylaştığınız bilgiler için herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.