OTO Takvim

Araç kaplama fiyatları, 2024 yılında araç kaplama folyosuna ve markasına göre farklılık gösterir. Aracın boyut bilgileri, kaplanacak renk ve ince işçilikler ile beraber fiyatlar belirlenir. Bazı model araçların hat keskinliklerinden dolayı araç kaplaması kolay olurken, bazı modeller de bu iş oldukça zorlu olmaktadır. Araç kaplama işi oldukça popüler bir meslek haline gelmiştir. Günümüz de trafikte binlerce kaplanmış arabayı görmek mümkündür. Birçok kaplama çeşidi vardır. Araç kaplama fiyatları arasında en çok merak edilenler ise mat kaplama fiyatları, mat yeşil kaplama fiyatları, araç karbon, seramik kaplama ve altın kaplama fiyatlarıdır. Araç altın kaplamayı lüks araçlarda görürken, mat yeşil kaplamaları genellikle arazi araçlarında görmekteyiz.

Komple En Uygun Araç Kaplama Fiyatları 2024

Araba kaplama ücretleri, 2024 yılında alttaki tabloda ki gibidir. Kaplama yaptırmak istediğiniz firmalar ile de iletişime geçerek en net bilgiyi alabilirsiniz. Kaba taslak bir fiyat vermek gerekirse günümüzde araba kaplama fiyatları 2.500 TL’den başlayıp 30.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bu yüzden kaplamanın kalitesi, aracın zorluğu gibi birçok etken dikkate alınarak ilerlenmelidir.

Araç tavan kaplama fiyatları2800 TL’den başlıyor.
BMW M5 komple mat siyah kaplama fiyatı35.000 TL’den başlıyor.
AUDİ A4, A6 komple siyah kaplama fiyatı33.000 TL’den başlıyor.
Peugeot 206 komple kaplama fiyatı17.000 TL’den başlıyor.
Jeep Wrangler Rubicon komple kaplama fiyatı38.000 TL’den başlıyor.
Seat Leon komple mat kaplama fiyatı32.000 TL’den başlıyor.
Araç komple folyo kaplama fiyatları19.000 TL’den başlıyor.
Araç kaput kaplama fiyatları2500 TL’den başlıyor.
Fiat Egea Seramik Kaplama fiyatı6.500 TL’den başlıyor.
Lada Niva Komple araç kaplama fiyatı17.500 TL
Mercedes G Serisi Komple haki yeşil kaplama fiyatı45.000 TL’den başlıyor.
Komple Kamuflaj Kaplama Folyo Fiyatları28.000 TL’den başlıyor.
Seat Komple Mat Siyah Kaplama fiyatı25.000 TL
Komple araç kaplama fiyatları

Araç Kaplaması Fiyatları Neye Göre Değişir ?

araç kaplama fiyatları
araç kaplama fiyatları

Araç folyo kaplama ücreti, genellikle aracın büyüklüğüne ve çizgilerine göre değişir. Bazı araçların işçiliği çok basit olurken bazı araçların işçiliği günlerce zaman alabilmektedir. Ayrıca folyo malzemesi markası da fiyatı doğrudan etkilemektedir. 10.000 TL’ye yapılan bir kaplama, 60.000 TL’ye de yapılabilmektedir. Burada önemli olan araç sürücüsünün isteklerini doğru tespit etmek ve ona göre bir ürün seçmektir. Araç kaplama işini Ankara, İstanbul, Adana, İzmir, Kocaeli gibi büyük illerde profesyonel firmalara yaptırabilirsiniz. Birçok ilde kaplama işi yapan firmalar mevcuttur.

Komple Araç Boyama Fiyatları ” konusunu da inceleyebilirsiniz.

Seramik Kaplama Fiyatları

Seramik kaplama, araçların dış yüzeyine uygulanan koruyucu bir maddedir. Günümüzün en popüler uygulamalarından da biridir. Birçok araç sahibi, seramik kaplatmak için bu işleri yapan firmalara gitmekte ve araçlarının seramik kaplanmasını istemektedirler. Seramik kaplama uygulaması olan bir araçta, çizilmeler çok daha az olur. Araç parlaklığının daha fazla olması, çizilmelere, yağmura ve çamura daha dayanıklı olması da seramik kaplamanın önemli özelliklerinden birisidir.

seramik kaplama fiyatları 2023
seramik kaplama fiyatları

Seramik kaplama fiyatları aracın markasına, seramik ürünün kalitesine, aracın boyutuna göre değişmektedir. Birçok seramik markası (3M, Ziebart, Wetproof, Meguiars )  mevcuttur. Bu markaların kendine özgü fiyatları vardır. Günümüz de seramik kaplama fiyatı, 3500- 10.000 TL arasında değişmektedir.

Daha detaylı inlemek için: Seramik Kaplama Fiyatları 2024 | Güncel 3M ve Ziebart Kaplama

Kadife Araç Kaplama Fiyatları

Kadife araç kaplamaları son günlerde ülkemizde oldukça popüler hale gelmiştir. Birçok lüks araç sahipleri, araçlarını kadife kaplama yaptırmakta ve harika bir görünüme kavuşturmaktadır. Kadife kaplaması yapan firmaların sayısı oldukça azdır. Ayrıca, çok profesyonellik isteyen bir iş dalıdır. Araçların kadifeye kaplanması genellikle maliyetli bir işlemdir. Bu gibi detaylı işlemler yaptırmak istiyorsanız piyasa da kaplama alanında uzman kişiler ile çalışmanız gerekmektedir. İşini bilen, garanti veren ve kaplama alanında isim yapmış usta ve servisler ile çalışmanın sonucunda, aracınızın görüntüsünü kusursuz hale getirebilirsiniz.

Kadife araç kaplama fiyatları, aracın büyüklüğüne, kadifenin kalitesine ve araç markasına göre şekillenmek üzere 15.000 liradan başlamaktadır.

Araç Kaplaması Dayanıklı mı ?

Araç kaplaması oldukça dayanıklı bir malzemedir. Temiz bir işçilik ile yapıldığında yıllarca sorunsuz kullanılmaktadır. Araç kaplaması yaptırırken işinde profesyonel firmaları tercih etmeniz çok önemli bir konudur. Araç kaplama malzemesinin kalitesi doğrudan dayanıklılığı etkilemektedir. Bu yüzden kaplama yaptırırken kaliteli markalar kullanılmasını istemelisiniz.

  1. Mat yeşil folyo kaplama fiyatları ne kadar ?

    Mat yeşil kaplama fiyatları araç marka ve modeline bağlı olarak sedan araçlarda 18.000 TL’ den başlamaktadır. Araç boyutları büyüdükçe fiyatlarında arttığını söyleyebiliriz. Mat yeşil kaplama için birden fazla firmadan fiyat almanızı tavsiye ederiz.

  2. Altın rengi araç kaplama fiyatları ne kadar ?

    Altın rengi araç kaplamanın oldukça zorlu ve uzmanlık gerektiren alanları vardır. Bu yüzden fiyatları da üst seviyededir. 25.000 TL’den başlayıp 60.000 TL’ye kadar yükselmektedir.

  3. Mat siyah kaplama fiyatları ne kadar ?

    Günümüz de en popüler kaplama stillerinden biridir. Mat siyah kaplama fiyatları HB araçlarda 15.000 TL’den başlayıp malzeme kalitesine göre artış göstermektedir.

İlginizi Çekebilir:

Subscribe
Bildir
guest

15 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Erol

Honda civic 2011 model komple fırın boya fiyatı ne kadar

Mecnun

2001 clk 200 cabrio kadife kaplama ne kadar tutar.
Kadife ve krom kaplama fiyatini ogrenebilirmiyim ikisi arasinda secim yapacagim

Abidin

BMW E60 komple kaplama fiyatını öğrenmek isterim usta.

Mehmet

Skoda Octavia komple kaplama fiyatları ne kadar usta

Ahmet

Opel korsa ppf kaplama tavan hariç fiyat bilgisi verirmisin teşekkür ederim

serdar

MErhaba 2017 308 cam tavan aracın kaplaması ne kadar olur

serdar

308 2017 model peugeot
cam tavan mevcut araçta aracın kalan tavan hariç kaplama bedeli yaklaşık ne kadar olur ayrıca ruhsata işleme bedeli dahil midir? yada siz ruhsat işlemlerinide yapabiliyor musunuz ”araç muayene ”

Arap

Mrb 2007 model Captiva renk değişimi olacak mevcut renk gri fiyat alabilirmiyiz

Mehmet

Hyundai era komple boya fiyati

Talha Osman Kara

Dacia Duster 2016 komple mat siyah kaplama düşünüyorum fiyat nedir acaba?

15
0
Would love your thoughts, please comment.x