OTO Takvim

Mazot pompası, dizel motorlu araçlarda yakıtı depodan motora ileten önemli bir parçadır. Mazot pompası arızalanması durumunda, motor çalışmaz ve araç durur.

Mazot pompası arızası durumunda, yeni bir pompa taktırmak yerine tamir ettirmek daha ekonomik bir seçenektir. Yeni bir mazot pompası fiyatı 7-8 bin liradan başlarken, tamir işleminin maliyeti ortalama 900 liradır.

OTO Takvim olarak, mazot pompası arızası yaşayan araç sahipleri için bir araştırma yaptık. En çok mazot pompası arızalanan birkaç marka ve model için tamir fiyatlarını tek bir tabloda topladık.

Güncel Mazot Pompası Tamiri Fiyatları

Mazot Pompası Tamiri Fiyatı 2024

Güncel mazot pompası tamiri fiyat listesini bir araya getirdik. Bu fiyat listesi Ankara’da bulunan sanayi sitelerinde ki özel araç servislerine sorularak elde edilmiştir. Bazı servislerde ise bu fiyatların farklı olacağını da söylemek gerek. Firmanın profesyonelliğine, kullandığı tamir malzemesine ve işçiliklerine göre fiyatlar oldukça değişecektir.

Opel combo mazot pompası tamiri2200 TL
1.3 multijet mazot pompası tamiri2350 TL
Traktör mazot pompası tamiri2600 TL
Clio 3 mazot pompası tamiri2900 TL
Ford transit 2.5 mazot pompası tamiri fiyatı3800 TL
Peugeot partner 1.9 mazot pompası fiyatları3200 TL
1.5 dci mazot pompası tamiri3200 TL
Connect mazot pompası tamiri fiyatları3100 TL
Doblo mazot pompası tamir takımı2300 TL
Fiorino mazot pompası tamiri2900 TL
Megane 2 mazot pompası tamiri2900 TL
Fluence mazot pompası tamiri3100 TL
Ford transit mazot pompası tamiri3400 TL
1 9 dizel mazot pompası tamiri3800 TL
Starex mazot pompası tamiri5500 TL
2024 Güncel Mazot Pompası Tamiri Fiyatları

Mazot pompası arızası durumunda araç çalışmayacaktır. Bazı durumlarda ise sürekli tekleme gibi problemler yaşanabilmektedir. Mazot pompası can sıkıcı bir durumdur. Bu gibi durumlarda tamir için uzman firmalar ile çalışılması gerekmektedir. Mazot pompası oldukça önemli bir parça olduğundan ötürü tamirini yapacak firmanın da oldukça tecrübeli ve deneyimli olması gerekmektedir.

Mazot pompası tamiri kaç TL?

Mazot pompası tamiri ortalama 2500 TL’den başlamaktadır. Marka ve model bilgisine göre de fiyatlar oldukça hareketlenmektedir. Lüks spor bir araçta mazot pompası tamiri 20 bin liraya kadar çıkabilmektedir. Bu gibi durumlarda servisinizi arayarak tamir işlemi fiyatını sorabilirsiniz.

  1. Mazot pompası tamiri kaç saat sürer?

    Mazot pompa tamiri genellikle 1-2 gün sürebilmektedir.

  2. Mazot pompası tamiri garantili mi?

    Mazot pompası tamirinde ki garanti durumu firmadan firmaya göre değişir. Kurumsal tamir firmaları 6 ay kadar garanti vermektedir.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x