Fiat Egea araçlarına LPG montaj fiyatları kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. Ayrıca Egea hangi marka LPG takılır gibisinden oldukça fazla yorum gelmektedir. Bugün bunu açıklığa kavuşturuyoruz. Egea LPG sistemi fiyatları şu şekilde olmaktadır.

Fiat Egea 1.4 motorları LPG’ye tam uyumlu motorlardır. Oldukça ekonomik sonuçlar elde edilmektedir.

EgeaUyumlu Kit
Egea LPG KitiBRC Comfort
Fiat Egea Cross 2021Landirenzo EVO
Uyumlu mu ?Uyumlu 🟢
Fiyat?17- 21 bin TL

Egea 1.4 marka araç için tam uyumlu LPG kitlerinden biri olan BRC Comfort, araçta benzin performansı sunan bir kittir. Birçok Egea kullanıcısı BRC comfort lpg sistemini tercih etmektedir.

Fiat Egea LPG montajı fiyatı 2023 yılında ortalama olarak 17- 21 bin TL arasında değişiklik göstermektedir. Tercih edeceğiniz servisin donanımı, profesyonelliği ve diğer birçok durum montaj fiyatını etkilemektedir.

Fiat Egea LPG Montaj Fiyatı 2023

Fiat Egea Cross 2023 modeller için Landirenzo evo kitleri de tercih edilmektedir. Orijinal İtalyan malı olan bu lpg kitleri bu araç ile oldukça uyumludur.

Fiat Egea Lpg Montajı Kaç Saat Sürer?

Egea araçlarına LPG montajı ortalama olarak 6 saat kadar sürmektedir. Bu süreç, LPG servisinin yoğunluğuna göre artabilir. LPG montajı yaptırmadan önce süre hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Fiet Egea 1.4 Aracımda BRC Comfort serisini tercih ettim. Ustam gayet iyi bir işçilik sergileyerek aracıma LPG montajını tamamladı. BRC Comfort serisi benzin ile aynı performansı gösterince şaşırdım.

Fiat Egea 1.4 kULLANICISI

Egea Landirenzo LPG Yorumlarını incelediğimizde BRC ve Landirenzo sistemi kullananların oldukça memnun olduğunu görmekteyiz. Kullanıcı yorumlarını okuyarak LPG dönüşümü yaptırmak ve hangi markaların tercih edildiğini araştırarak ilerlemek oldukça önemli bir konudur.

 1. Fiat Egea LPG uyumu nasıl ?

  Fiat Egea aracı birçok LPG kiti ile uyumlu çalışmaktadır. BRC Comfort ve Landirenzo gibi sistemler ile tam uyumludur ve kullanıcı yorumları oldukça olumludur.

 2. Fiat EGEA Lpg kaç litre yakar ?

  Şehir içi 7,7/100km
  Şehir dışı 4,4/100km
  Ortalama 5,7/100km

YORUMLAR

  Subscribe
  Bildir
  guest

  0 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0
Would love your thoughts, please comment.x