OTO Takvim

Aks tamiri fiyatları günümüz de oldukça değişiklik göstermektedir. Her aracın aks tamir fiyatı genellikle farklıdır. Aks söküldüğü zaman içerisindeki parçaların tamiri ve değişimi gibi durumlar söz konusu olduğundan bu gibi tamir işlemleri genellikle biraz masraflı olabilir. Aks arızası olduğu zaman direksiyonda titreme, yolda ilerlerken ses gelmesi gibi bir çok olumsuz durum yaşanabilir. Aks arızası oldukça önemli bir konudur ve hemen tamirinin veya değişiminin yapılması gerekmektedir.

Aks tamiri bilindiği gibi sadece orijinal aks sistemlerinde yapılmaktadır. Yan sanayi aks parçasının herhangi bir tamiri olmamaktadır. Bu yüzden aks tamiri yaptırmadan önce aracınızda ki aks sisteminin orijinal olduğundan emin olmanız gerekir.

Aks Tamiri Fiyatları 2023

Güncel aks tamiri fiyatları altta yer almaktadır. Araç marka ve modeline göre değişecek olan bu tamir fiyatlarını net bir şekilde öğrenmek için yorum alanını kullanabilirsiniz.

  • BMW Aks tamiri fiyatı = 1700 TL
  • Mercedes 200e serisi aks tamiri fiyatları = 2200 TL
  • Honda Civic aks tamiri fiyatı = 1300 TL
  • Octavia AKS tamiri fiyatı = 1400 TL

Aks tamiri yapılır mı?

Aks tamiri elbette yapılır. Fakat aks tamiri yapmadan önce ve fiyat araştırması yapmadan önce firma arayışına girmeniz çok önemlidir. Aks tamiri yapacak olan firmanın profesyonel bir iş yeri olması gereklidir. AKS tamirini günümüz de her iş yeri garantili ve sağlıklı bir şekilde yapamamaktadır.

Bu yüzden seçimleriniz de tamamen kurumsal ve profesyonel çalışan aks tamiri firmalarını seçmeniz oldukça önem arz etmektedir.

  1. Aks tamiri kaç tl?

    Aks tamiri araç modeline göre değişmektedir. En basit bir aracın aks tamiri işlemi 400 liradan başlamaktadır.

  2. Aks tamiri sağlıklı mı?

    Orijinal aks tamir edilebilen bir parçadır ve tamiri oldukça sağlıklıdır. Yan sanayi aks parçalarının ise tamiri genellikle mümkün olmamaktadır.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x